Archiv - podmínky účasti sněmu

(zde jsou archivní informace k akci)

Informace k akci:

Přihlášky je možno realizovat ON LINE na tomto webu (níže), nebo faxem či emailem povyplnění tištěného formuláře přihlášky (pozvánka s přihláškou je ke stažení níže).

Vyplněné přihlášky je možno odesílat e-mailem: prihlasky@msml.cz (odeslání skenu vyplnené přihlášky), nebo faxem (na tel: 323 60 58 48). Uzávěrka přihlášek je 31. ledna v 15:00 hodin!

Informace můžete získat i telefonicky na tel: 778 474 283 (J. Švejda, asistent org.výboru )

Maximální kapacita účastníku je 180 osob, v případě vyčerpání kapacity rozhoduje termín a čas podání přihlášky. Všechny přihlášky a jejich registrace bude potvrzena ze strany organizátora.

Účastnický poplatek:

a) ZDARMA pro řádné členy České lékárnické komory (uvedení platného členského čísla ČLnK).

b) Nečlen ČLnK platí účastnický poplatek ve výši 890,- Kč/akci/osoba převodem na účet, po provedení přihlášky na základe zaslaných platebních údajů (faktury) v konfirmaci registrace.

c) Studenti farmaceutické fakulty mají snížený účastnický poplatek 290,- Kč/osoba/akce.

Pro účastníky je v rámci akce zajištěno: 2× coffee break (dopolední a odpolední), 1× oběd formou rautu, překlad z němčiny do českého jazyka a pracovní materiály ke kongresu.Organizátor nezajišťuje ubytování ani dopravu ani parkování, pokud nejde o přednášejícího na základě předchozí domluvy. Do stejné doby je možno provést případné storno přihlášky na email: prihlasky@msml.cz. V případě, že by se kongresu registrovaná osoba nezúčastnila a nevyšle za sebe ani zástupce a tím se neodhlásí včas, pak budeme nuceni účtovat nákladový poplatek na jednoho účastníka ve výši 890,-Kč/osoba a to i v případě, když registrovaný je platným členem ČLnK a účast na kongrese má zdarma.t...