Mgr. Eva Procházková

30.01.2018

V roce 2011 jsem úspěšně dokončila Farmaceutickou fakultu v Hradci Králové. Za studentských let jsem se snažila aktivně něco změnit, a to jak v Akademickém senátu (FaF UK a UK), tak jako šéfredaktorka studentského časopisu Nauzea. Během pracovního života jsem si vyzkoušela práci na SÚKLu v oddělení registrací, v originální farmaceutické firmě i v řetězcové lékárně, až jsem nakonec zakotvila ve společnosti Fagron a.s., kde se starám především o vzdělávání lékárníků v oblasti individuální přípravy.

Věřím, že povolání lékárníka je krásné, a proto je nutné se o něj starat. Jednak naší každodenní prací v lékárnách, OSL, na Komoře, a také podporou dalších nezávislých organizací, hájících zájmy lékárníků.

Mladí lékárníci, z.s., jsou spolkem, který má moderní vize a spoustu elánu je realizovat, což je velmi nabíjející. V předsednictvu jsme se sešli v rozložení zástupců, jak z nemocnic, tak z řetězců i z nezávislých lékáren a soustředěné přípravy. Tato všeobjímající kombinace nám jistě v tomto roce umožní vést dialog na mnoha stranách a spojovat mladé lékárníky v boji za skvělé zítřky.